Generalna Dyrekcja Odszkodowań jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się uzyskiwaniem rekompensat z tytułu dokonywanych wywłaszczeń oraz dochodzeniem roszczeń z tytułu odszkodowań związanych z realizacją procesów inwestycji budowlanych.

Jakie są nasze atuty?

  • wysoka skuteczność w uzyskiwaniu rekompensat, jeżeli podejmiemy się sprawy;
  • brak opłat za analizę sprawy;
  • rozliczamy się prowizyjne, tylko w przypadku uzyskania odszkodowania;
  • nasz profesjonalizm potwierdzają wygrane sprawy, których rozstrzygnięcia są do wglądu w kancelarii;
  • ubezpieczenie z tytułu świadczonych usług na poziomie min. 1.000.000 EUR;
  • zawsze służymy pomocą i jesteśmy do dyspozycji.

Kto tworzy nasz zespół?

Nasz zespół tworzą przede wszystkim fachowcy w swoich dziedzinach. Dzięki profesjonalizacji oraz wąskiej gamie zagadnień, jakimi się zajmujemy, posiadamy szczegółową wiedzę oraz niezbędną praktykę.

Prawnicy – Adwokaci / Radcowie Prawni

Nasi Klienci dzięki prowadzeniu spraw przez doświadczonych prawników z uprawnieniami, wiedzą że mogą zaufać naszym rekomendacją. To wysokie standardy świadczenia usług prawnych, lojalność wobec Klienta oraz ochrona przekazywanych informacji stanowią trzon relacji z Klientem. Nad każdą sprawą pochyla się zawsze zespół prawników, aby przypadkiem nie przeoczyć jakieś możliwości oraz wypracować najkorzystniejszy wariant dochodzenia rekompensaty lub odszkodowania.

Rzeczoznawcy Majątkowi

Jednym z kluczowych elementów dochodzenia roszczeń związanych z nieruchomościami jest prawidłowa wycena tych roszczeń. Dzięki wsparciu profesjonalistów w tej dziedzinie, rekomendacje Generalnej Dyrekcji Odszkodowań są zawsze trafne i w razie sporu bronią w konfrontacjach sądowych. Potwierdzeniem fachowości naszych Rzeczoznawców Majątkowych jest poza posiadaniem uprawnień również posiadanie certyfikatów REV (http://www.tegova.org/).

Rzeczoznawcy Budowlani i Środowiskowi

Przy sprawach związanych z uszkodzeniami obiektów budowlanych czy też w kwestiach związanych z immisjami (akustycznymi, elektromagnetycznymi, stężenia substancji w powietrzu) współpracujemy na stałe z doświadczonymi rzeczoznawcami budowlanymi, których opinie niejednokrotnie broniły się w sądach, oraz z inżynierami środowiskowymi, którzy na co dzień weryfikują oddziaływania na środowisko, sporządzając decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach oraz pełnią rolę biegłych przy Sądach Okręgowych.

Doradcy Podatkowi

W sprawach powiązanych z weryfikacją należności podatkowych oraz dozwoloną prawnie optymalizacją zobowiązań podatkowych w naszym zespole mamy doświadczonych doradców podatkowych, których doskonała znajomość przepisów i umiejętność zabezpieczenia interesów przedsiębiorców, niejednokrotnie pozwoliła w sposób bezpieczny prawnie zmniejszyć bieżące obciążenia podatkowe.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.